Vi udvikler DotNet web applikationer
Vi har mange forskellige kompetancer
Vi er underleverandør - til fornuftige priser
Se hvad vi laver

Portfolio

Her er et udvalg af de projekter vi arbejder med.

Vores team af udviklere og designere er klar til at hjælpe dig og din virksomhed med fornuftige løsninger. Let`s talk.

Om Os

InsightIT er et lille firma med ansatte og samarbejdspartnere. Dette gør at vi er fleksible og kan arbejde med både små og store opgaver. Vores kerne kompetancer er webapplikationer - men vi arbejde også med meget andet.

Konsuent ydelser Hvis jeres firma har brug for konsulenter, så står vi gerne til rådighed med vores kompetancer. Vi har både senior og junior udviklere - og vi finder altid en løsning.

Webapplikationer Vi har udviklet mange forskellge webapplikationer for både store og små kunder. Vi er konkurrencedygtige på pris og kvalitet - du er altid velkommen til at kontakte os og få en snak om dit udviklings ønske.

NAME

Jimmy Borch

Big Boss

jimmy.borch@insightit.dk

    C#, DotNet, MS-Sql, JQuery, MVC, Javascript, HTML5, CSS3
NAME

Jim Vang Johanson

Database

jim.johanson@insightit.dk

    Oracle Database, Pl-Sql, MS-SQL, Sql, C#, Dot.Net, MVC, JQuery
NAME

Erik Mackeith Nielsen

Udvikler

Erik.Mackeith.Nielsen@insightit.dk

    C#, DotNet, JQuery, MVC, Javascript, Linq
NAME

Thomas Boeriis

Designer

Thomas.Boeriis@insightit.dk

    PhotoShop, Illustrator, C#, JQuery, MVC, Javascript, HTML5, CSS3
NAME

Rasmus Egg Møller

Udvikler

rasmus.egg.moeller@insightit.dk

    C#, DotNet, JQuery, Linq, MVC
NAME

Joakim Fox

Udvikler

joakim.fox@insightit.dk

    C#, DotNet, JQuery, MVC, Javascript
NAME

Louis Andersen

Udvikler

louis.andersen@insightit.dk

    C#, JQuery, MVC, HTML5, CSS3
NAME

Jeppe Strøm Lundsgaard

Designer

jeppe.stroem.lundsgaard@insightit.dk

    PhotoShop, Illustrator, HTML5, CSS3

Vores team af udviklere og designere er klar til at hjælpe dig og din virksomhed med fornuftige løsninger. Let`s talk.

Timeline

Vores store - netop nu.

Vores team af udviklere og designere er klar til at hjælpe dig og din virksomhed med fornuftige løsninger. Let`s talk.

Kontakt

Skriv eller ring til os.

Adresse

Bønnerupvej 10
Bønnerup Strand
8585 Glesborg

Kontakt os

Jimjohanson@gmail.com

jimmyborch@gmail.com

Ring

(0045) 21 63 23 13